Konum | Teras Restorant | Toplantı Salonu | Tarihi Yerler | Aktiviteler TurkishEnglish
Sidonya Hotel Toplantı Odası

Sidonya Hotel Toplantı Odası

Toplantı Salonu ve Çok Amaçlı Salon

Toplantı, seminer, konferans ve kurs organizasyonlarınızda sizlerin tüm beklentilerini karşılayacak şekilde düzenlenmiş bir toplantı salonumuz hizmetinizdedir. Salonumuz isteğinize göre tiyatro düzeni, sınıf düzeni ve “U” düzeni şeklinde düzenlenebilmektedir

Ayrıca keyifli vakit geçirebileceğiniz çok amaçlı salonumuzda dev ekranda TV izleyebilirsiniz.

Toplantı Salonu Boy En Yükseklik Alan Tiyatro Düzeni Sınıf düzeni U düzeni
 Salonumuz  12 m.  7 m.  3 m.  85 m2 100 Kişi 70 Kişi 60 Kişi

Toplantı ve Seminerler: 80 Kişilik toplantı salaonu Tepegöz,perde,beyaz tahta,slide projektör,barkavizyon,ses sistemi,mikrofon video player DVD player,televizyon.fax klima ışık sistemi donanımları mevcuttur.

Ayrıca toplantı salonumuzun yanında 30 m2 cafe break salonumuz mevcuttur.Toplantı aralarında cafe break ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Toplantı iş yaşamının önemli bir unsurudur. Hem toplantı ihtiyaçlarınıza uygun salon bulabilmek, hem de ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümlerle profesyonel hizmet alabilmek önemlidir. Sidonya Hotel konaklama ihtiyaçlarınıza çözüm üretmenin yanısıra her türlü toplantı ihtiyaçlarınıza da profesyonel çözümler sunmaktadır.

Siz sadece işlerinize odaklanın Anadolu Yakası Toplantı Salonu için profesyonel çözümlerimizle Sidonya Hotel ailesi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Toplantı Salonundan Görünümler

Anadolu Yakası Otel

Toplantı Odası

Teras Restorant

Bizi Takip Edin

Sidonya Hotel Video

Üsküdar Otelleri

Üsküdar Otelleri
Dünyanın en güzel turizm merkezlerinden olan İstanbul da küçüğüyle, büyüğüyle; lüksüyle, orta sınıfıyla; tarihisiyle, yenisiyle pek çok otel vardır. Yazının Devamı >>

Twitter da Sidonya Hotel

İletişim Bilgileri

Tel: +90 216 349 53 08 pbx
Faks: +90 216 337 01 91
Eposta: info@sidonyahotel.com.tr
Adres: Rasimpaşa Mh. Rıhtım Cad. Nemlizade Sk No:34, 34716 Kadıköy / İstanbul