Konum | Teras Restorant | Toplantı Salonu | Tarihi Yerler | Aktiviteler TurkishEnglish

anadolu yakası otelleri, anadolu yakası hotel, İstanbul anadolu yakası otel, İstanbul otelleri,İstanbul asya yakası oteller,anadolu yakası otel,butik otel, ucuz otel, üç yıldızlı oteller, yıldızlı oteller, anadolu yakası toplantı konferans otelleri,nişan düğün yemek organizasyon otelleri,İstanbul asia hotel,havaalanına yakın oteller, anadolu, asya, otel, hotel, booking Anadolu yakası otelleri, ucuz otel kadıköy, anadolu yakası otel

Sidonya Hotel

Tarihçe

Gündoğdu grubuna ait bir işletmemiz olan Sidonya hotel, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı ve üç yıldızlı olarak 1996 yılında kadıköy’ün ilk projeli oteli olarak Rıhtım Caddesi Nemlizade Sokak’ta,  Anadolu yakası‘nda hizmete açılmıştır.

Sidonya Hotel 2015 yılı başında siz değerli misafirlerimiz için tamamen yenilenerek dizayn edilmiştir.

Yamaçta olduğu için konumu gereği boğazı ve Marmarayı eşsiz bir noktadan görmektedir. Gerek Kadıköy’ün dünyaya açılan kapısı sayılan rıhtıma ve iskeleye olan yürüyüş mesafesindeki yakınlığı, gerekse Haydarpaşa tren garına beş dakikalık mesafede oluşu nedeni ile istanbul dışından gelen misafirlere kolaylık sağlamaktadır.

Ayrıca da havalimanlarına 45 dakika – 1 saat uzaklıktadır. Butik otel kimliği taşıyan mekanın teras katındaki restoranında kokteyl, nişan, düğün gibi özel kutlama günleri düzenlenebilmektedir.

Yıllardır gelenekselleşmiş damak tadını koruyan mutfağında dünya mutfaklarına ait seçkin örnekler yer almaktadır.

Bu özelliğinden dolayı çeşitli kereler yazılı ve görsel medyada yer almıştır.
Küba’dan Çin’e kadar dünyanın dört bucağından özel konuklar ağırlayan otelimiz bundan sonrasında da aynı çizgide gelişerek ve güzelleşerek ev sahipliğini sürdürmeye devam edecektir.

Anadolu Yakası Otel

Toplantı Odası

Teras Restorant

Bizi Takip Edin

Sidonya Hotel Video

İstanbul Otelleri

İstanbul Otelleri
Dünyanın en güzel turizm merkezlerinden olan İstanbul da küçüğüyle, büyüğüyle; lüksüyle, orta sınıfıyla; tarihisiyle, yenisiyle pek çok otel vardır. Yazının Devamı >>

Twitter da Sidonya Hotel

Tel: +90 216 349 53 08 pbx
Faks: +90 216 337 01 91
Eposta: info@sidonyahotel.com.tr
Adres: Rasimpaşa Mh. Rıhtım Cad. Nemlizade Sk No:34, 34716 Kadıköy / İstanbul