Sidonya Hotel

Sidonya hotel kadıköy Anadolu Yakası otel Muhteşem Deniz Manzarası Double Odalar Ucuz Oteller Sauna Kadıköy Hotel Toplantı Salonu Yemek Salonu Teras Manzarası Kadıköy Otel Bar Kadıköy Hotel Toplantı Salonu

Anadolu Yakası Otelleri

Reseliva Rezervasyon Motoru

OtelimizTarihçe


Gündoğdu grubuna ait bir işletmemiz olan Sidonya hotel, Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı ve üç yıldızlı olarak 1996 yılında kadıköy’ün ilk projeli oteli olarak Rıhtım Caddesi Nemlizade Sokak'ta, Anadolu yakası'nda hizmete açılmıştır.

Yamaçta olduğu için konumu gereği boğazı ve Marmarayı eşsiz bir noktadan görmektedir. Gerek Kadıköy’ün dünyaya açılan kapısı sayılan rıhtıma ve iskeleye olan yürüyüş mesafesindeki yakınlığı, gerekse haydarpaşa tren garına beş dakikalık mesafede oluşu nedeni ile istanbul dışından gelen misafirlere kolaylık sağlamaktadır.

Ayrıca da havalimanlarına 45 dakika – 1 saat uzaklıktadır. Butik otel kimliği taşıyan mekanın teras katındaki restoranında kokteyl, nişan, düğün gibi özel kutlama günleri düzenlenebilmektedir.

Yıllardır gelenekselleşmiş damak tadını koruyan mutfağında dünya mutfaklarına ait seçkin örnekler yer almaktadır.

Bu özelliğinden dolayı çeşitli kereler yazılı ve görsel medyada yer almıştır.
Kübadan çine kadar dünyanın dört bucağından özel konuklar ağırlayan otelimiz bundan sonrasında da aynı çizgide gelişerek ve güzelleşerek ev sahipliğini sürdürmeye devam edecektir.

KonumSidonya Hotel, Anadolu yakasının merkezi Kadıköy de olup,eski İstanbul denilen Eminönü,Sultanahmet,Kapalıçarşı, ve Karaköy'e vapur ve deniz otübüslerini kullanarak,boğazın eşsiz güzelliğini seyrederek 15 dakikada ulaşabilirsiniz.

- Haydarpaşa Tren Garı'na yürüme mesafesi 3 dakika
- Tepe Nautilis AVM’ne yürüme mesafesi 4 dakika
- Kadıköy - Kartal Metro ilk durağına yürüme mesafesi 3 dakika
- Bahariye,Moda,Fenerbahçe ve Kalamış’a 5 dakika
- Meşhur Salı Pazarı'na’na 5 dakika
- Burhanfelek Spor Salonuna 5 dakika
- Atatürk Havalimanı’na 40 dakika
- Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika
- Harem Otogarına 5 dakika
- Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’na 5 dakika
- Caferağa spor salonuna 5 dakika
- Formula1 Pistine 20 dakika dakika
- Haldun Algaş Spor Salonu'na 15 dakika mesafedeyiz.

Ayrıca otelimiz Kadıköy’de içinde bulunduğu konum gereği ile Kadıköy Vapur iskelesi, Kadıköy Deniz Otobüsleri ve metrobüsü kullanarak Asya yakasından Avrupa yakasına kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.
Otelimizde temizlik , güvenlik ve kalite 24 saat hizmetinizdedir.

Gündoğdu grubuna ait bir işletme olan Sidonya Hotel ; İstanbul'daki merkezi konumuyla İstanbul otelleri , Anadolu yakası otelleri , Kadıköy otelleri , Üsküdar otelleri, Bostancı otelleri , Kozyatağı otelleri , Ümraniye otelleri , Kartal otelleri ve Pendik otelleri arasındaki ayrıcalıklı yeri ve konumuyla,aynı zamanda sizlere, uygun fiyat politikası ve kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile Anadolu Yakası'nın merkezi Kadıköy'de olduğu için tüm ilçelere yakınlığı ve ulaşım kolaylığıyla 1996'dan beri hizmet vermektedir.